Paskemi dasmë, Meri paralajmëron këtë shenjë horoskopi: Do martoheni


Meri ka lajme të mira për disa nga shenjat e horoskopit. Madje për Dashin dhe Gaforren pritet një martesë.

Dashi Nje dite e qendrueshme kjo persa i perket optimizmit dhe frymezimit ne lidhje me punen dhe situata qe kerkojne seriozitet. Ceremoni te ndryshme sidomos fejesa dhe martesa do marrin per mire

Demi Ju duhet te aplikoni per nje pune jashte vendit apo te beni nje udhetim apo nje studim qe e deshironi dhe e keni patur si nje enderr

Binjaket Nje romance e fshehte dhe nje talent ne ceshtjet ekonomike do bashkohen ne nje pike ku do flertoni me persona qe keni edhe detyrime apo marredhenie ekonomike

Gaforrja Nje martese do ishte serioze te behej keto dite dhe te merrni nje pergjegjesi per ta bere jeten tuaj pak me krijuese dhe me deshire per bashkepunim

Luani Ylli polar mund ta ndricoj dhe rregulloj jeten tuaj, por perpiquni te shfrytezoni driten dhe energjine per shendetin tuaj fizik dhe shpirteror dhe per udhetime te gjata

Virgjeresha Nje mundesi te shprehni ndjenjat dhe talentet tuaja dhe kjo t’ju cliroj nga nje kritike dhe pengese ku e kishit futur veten tuaj. Femrat do heqin ferexhene e ndjenjave

Peshorja Ju duhej nje drejtim i ri nga Veriu per te ndryshuar gjerat per mire dhe per te marre nje destinacion te rendesishem dhe produktiv ne jeten tuaj. Do zbuloni nje te fshehte familjare apo nje kundershtar apo armik ne rrethin familjar

Akrepi Do jeni ne nje moment shume frymezues dhe do zbuloni nje menyre te re per te qene te lumtur edhe pa qene ne driten e plote te diellit dhe te mundesive. Nje viking romantik dhe me pushime do ta cilesoja lumdrimin tuaj

Shigjetari Mund te mereni me art me poezi por edhe te dashuroni qe te gjeni se ku mund te vleresohen me shume aftesite tuaja dhe te shperbleheni edhe materialisht

Bricjapi Ylli polar bashke me freskine dhe driten do ju cliroj nga ngricat shpirterore dhe nga tendenca per te bere ndonje veprim te keq hakmarres me dike ne biznes apo shoqeri

Ujori Do jeni pikerisht te kenaqur me veten dhe deshirat qe ju jane zgjuar si mundesi te reja dhe rrugetime te reja. Talente dhe ndjenja do mbushin jeten tuaj por edhe nje takim shume romantik

Peshqit Fantazia e dickaje qe ndjehet por nuk duket do kethehet ne mundesi reale dhe shikueshmeri te plote per shenjen tuaj. Mjafton te mos jeni vetem se nuk do ta besoni dhe do ju iki prape shansi

Leave a Reply