Pasi u puth me Robertin, modelja italiane hidhet në krahët e Getinjos?


Disa ditë më parë, postimet që Robert Berisha bënte në rrjetet sociale, bënë xhiron në internet menjëherë. Kjo për shkak se ai shfaqej në shoqërinë e një modeleje italiane, Maria Bove.

Edhe kjo e fundit postoi në profilet e saj në rrjetet sociale, foto e video ku shfaqej shumë pranë këngëtarit të njohur, madje edhe duke u puthur në buzë. E të gjithë menduan se Roberti kishte nisur një lidhje të re

Por nuk ishte ashtu, pasi “Prive” mësoi se mes tyre nuk kishte asgjë serioze. Këtë gjë e konfirmoi edhe vetë Maria disa ditë më parë.“Jo njerëz unë dhe Roberti nuk jemi bashkë”, ju përgjigj modelja pyetjes së njërit prej ndjekësve.

Ndërsa tani, modelja italiane i ka habitur të gjithë me një postim romantik që ka bërë në “Instastory”.

Leave a Reply