Pasi Tea pranoi lidhjen me Веartin, Andi e bën veprimin e рapritur


Pasi Tea pranoi lidhjen me Beartin, Andi e bën veprimin e papritur

Historia e Teas dhe Beartit bëri bujë në rrjetet sociale pasi dolën fotografitë teksa shkëmbenin puthje pasionante. Kjo ndodhi vetëm pak ditë pasi doli nga programi “Për’puthen” me Andin për tu njohur më shumë jashtë.

Ky i fundit reagoi menjëherë pas ngjarjes me anë të një postimi në Instastory ku i kërkonte falje të gjithëve. “Nuk e di çfarë të them, jam pa fjalë, ju kërkoj shumë falje. Do bëj së shpejti një LIVE së bashku me Tean, se e meritoni të gjithë një shpjegim,” tha ai.

Ndërkohë, fshiu të gjitha fotografitë me Tean, e cila i komentonte me një emoji “zemër” në një prej tyre.

Nga ana tjetër, Tea ka vendosur që të mos i fshijë fotot ku shfaqet së bashku me Andin, e madje nuk ka mbyllur as komentet.

Pavarësisht çfarë ka ndodhur, të dy vijojnë të ndjekin njëri-tjetrin në rrjete sociale. Kujtojmë se mbrëmjen e kaluar, Tea konfirmoi me anë të një video të gjatë për historinë me Beartin, ish konkurrentin e Për’puthen.

Leave a Reply