Pas shume vitesh martese 37 vjecarja lind trinjaket.. Tani jam femra me e lumtur ne bote kush me uron Zoti e shperbleft…


Ky eshte nje cift nga Anglia te cilet kishin vite qe nuk kishin pasur gezimin per te patur femije. Ata shpenzuan shume para me fekondimet in vitro por edhe pas 5 seancave grauaja e quajtur Naomi ende nuk mbeste shtatezene dhe me tej kishin menduar per te gjetur nje nene zevendesuese por ne nje moment kur sapo filloi te kerkonin per kete rruge gruaja pati nje ndryshim.

Ajo filloi te perjetonte simptomat e para te shtatezanise dhe pasi beri viziten te mjeku ajo mesoi se tashme kishte ne bark trinjake te gjinise femerore dhe keshtu ne dhjetor te po atij viti aajo lindi vajzat e quajtura Molly, Chole dhe Megan

“Jeta është plot me ngjyra tani. Thjesht kam familjen që gjithmonë kam ëndërruar. Kam menduar gjithmonë që nuk do të kisha fëmijë, por kur mëson se do të sjellësh në jetë tre të tillë, është një ndjenjë e mrekullueshme. Unë nuk kisha para në herën e fundit që aplikova fekondimin invitro, por babai më thirri dhe më tha se ka depozituar në llogarinë time bankare shifrën e 7,600 eruove, aq sa është edhe kosto e kësaj ndërhyrjeje. Kur mora këtë lajm shpërtheva në lot. Tani di të them se jam njeriu më i lumtur në botë”,

Leave a Reply