Pas pushimeve në Maldive, Adrolda Dushi dhe Capital T i tregojnë të gjithëve se janë bashkë (FOTO)


Adrola Dushi dhe Capital T po jetojnë një romacë dhe po e konfirmojnë atë në heshtje.

Pak ditë më parë modelja dhe këngëtari publikuan foto me vendodhje të dy në Maldive, por asnjë foto bashkë.

Një një nga fotot e reperit dallohej qartë tek sytë një femër me flokë të kapur topuz që ka shkrepur foton. Këtë gjë e kanë vënë re edhe ndjekësit e tij, të cilët i kanë komentuar.

Së fundmi dyshja ka bërë sërish të njëjtën skemë. Të dy në New York, në të njëjtën kohë, pas udhëtimit në Maldive.

Presim me padurim foton e parë si çift të dy bukuroshëve./albeu.com/

Leave a Reply