Pas ndarjes nga Bearti, Tea nuk duron dot më dhe shihni ç’bën


Tea dhe Bearti nuk janë më bashkë dhe lajmin tashmë e kanë konfirmuar të dy. Tea u përgjigj me “Po”, kur e pyetën nëse është ndarë ndërsa Bearti kërkoi që kjo temë mos të hapet më pasi nuk do drama.

Pas ndarjes së bujshme, Tea mesa duket nuk i ka duruar dot më mesazhet, komentet e shumta që e pyesnin dhe ka vendosur të mbyllë llogarinë e saj në Instagram.

Kjo është hera e dytë që ish-konkurrentja e merr një vendim të tillë pasi kujtojmë që kështu ndodhi edhe pasi u zbulua lidhja e saj me Beartin, që gjithashtu bëri bujë të madhe.

Leave a Reply