Pas ndarjes nga Bearti, Tea fotografohet në momente private me një djalë


Tea dhe Bearti kanë qenë dy ndër personazhet më të komentuar në media përgjatë kohëve të fundit. Dyshja i dhanë fund lidhjes në mënyrë të befasishme për arsye xhelozie dhe pasigurie.

Ndonëse nuk ka shumë që janë ndarë, Tea është përfshirë në një vorbull tjetër thashethemesh. Në rrjet po përflitet se ish-konkurrentja e ‘Përputhen’ ka nisur një lidhje të re.

Shkak për këtë është bërë një video e publikuar në rrjete sociale, ku Tea shihet shumë e afërt me një djalë. Ai e puth shumë afër buzës dhe kjo nuk iu ka shpëtuar ndjekësve.

Leave a Reply