Pas buzëve, Ana Kauri bën një tjetër орeraсion dhe e tregon publikisht


Ana Kauri, bukuroshja e cila u bë e famshme nga “Përputhen”, emision nga i cili u largua javë më parë, ka bërë një tjetër ndërhyrje es tetike pas buzëve.

Përmes një postimi në Instastory, Ana ka treguar se ka bërë oper acion hundën.

Ana ka treguar se e ka bërë ndërhyrjen dy ditë më parë dhe se nuk ka pasur shumë dhimbje.

“Nuk kam as 2 ditë që e kam bërë, por dhimbje nuk kam pasur fare vetëm siklet natën e parë pasi isha me tampona”, ka treguar ajo.

Leave a Reply