Pas buzëve, Ana e “Për’Puthen” bëri një tjetër n dërhуrje në fytyrë: E pabesueshme si duket tani


Pak ditë më parë, Ana Kauri bëri një tjetër nd ërhyrje e stetike pas buzëve. Përmes një postimi në rrjete sociale, ajo tregoi se kishte bërë hundën.

Sot Ana ka hequr fa shon dhe është shfaqur për herë të parë në publik pas ope racionit. Ish-konkurrentja ka publikuar një video në Instastory, ku pyet ndjekësit për “hundën e re”

Leave a Reply