Pas 40 ditësh në Теrарí íηtenѕíve, biηjakët Ѕhqiptarë Fitojnë Веtејën me K0VlDIN


Pas 40 ditësh në te-rapi in-ten-sive, binjakët Sibel dhe Saraj kanë fituar bet-ejën me K0vídín. Lajmin e bukur e ka bërë të ditur ministrja Ogerta Manastirliu, me anë të një postimi në rrjete sociale.

Jeta triumfon në maternitetin “Mbretëresha Geraldinë”, ku pas 40 ditësh në te-rapi in-te-nsive, binjakët Sibel dhe Saraj e kanë fituar bet-ejën e jettës, falë kujdesit shembullor të mjekëve dhe infermierëve të këtij spitali”, ka shkruar ajo.

https://www.facebook.com/168952600227465/posts/1193517291104319/?d=n

Leave a Reply