Parashikimi i fundjavës sipas astrologes Meri Shehu, kush janë shenjat më me fat


Dashi

Papritur do ta ndjeni veten te varfer dhe vetem. Me qellime te parealizuara dhe me nje person ne kerkim si shok apo vella apo destinacion

Demi

Hena e zeze ne shenjen tuaj e bluan apo shkermoq cdo mundesi te re dhe njohje te re Kjo vjen si pasoj e nje pesimizmi thithes ne natyren tuaj te ndikueshme negativisht kete periudhe

Binjaket

Ne erresiren shpirterore qe vjen me Demin dhe Henen e Zeze nuk do gjeni as gjysmen tuaj Binjake keto dite Kjo ju bene te ndjeheni si me paterica ne vend te vetvetes

Gaforrja

Mos harroni se ndikimi i Henes se Zeze eshte direkt tek ju nje miqesi qe per momentin do treheq energjine tuaj pa fund Kjo ju con ne udhetim ne kohe duke ju plakur para kohe

Luani

Do perjetoni nje ndjesi qe mund te dukeni si percues energjie dhe ne te njejten kohe kjo energji nuk shkon aty ku duhet por pikerisht humb ne nje drejtim te panjohur

Virgjeresha

Sot dhe neser ju do luani rolin e punefhenesit apo modernizimit dhe po prape do ketkoni fuqite magjike te forcave te mbinatyrshme tju shpetoj nga halli i vertete qe ju ka zene

Peshorja

Demi do ju ndikoj fuqishem sot qe ju ta perjetoni harmonine dhe te bukuren edhe ne nje marredhenie qe ju therret ne rrezik apo ne strofkullen e Ariut

Akrepi

Per ju ky ndikim i Demit do jete si nje loje qe ja dini rregullat dhe ja dini perfundimin Hena e zeze do perpiqet tju zhys ne eresire pa e ditur qe ju aty funkdiononi me mire

Shigjetari

Do dilni per gjah por nuk do dini cfarre do gjuani Kedhtu qe armet do ju dalin jashte loje ne perballjen e ketyre diteve sidomos ne nje rugetim te ri

Bricjapi

Shyqyr qe neser do kemi henen ne dhenjen yuaj dhe qe do ndikoj disi ne ne natyren tuaj me henrn e zeze ne Dem Por magjija fhe e fshehta do behen indpirim per nje ecuri ne dashuri e pune

Ujori

Ju doni nje ndryshim dhe nje gjetje te re per te hequr qafe zakonrt e vjetra dhe anafalbetizmin e sjelljeve tipike te paevoluara te natyres Dem te lidhur me pronen dhe nstiktet e errta

Peshqit

Do preferonit te ishit ne dike qe do ju joshte fantazine dhe te perdornit idete apo fatin e tij ne favorin tuaj dhe mundedisht tja rrembenit ne dashur e pune

Leave a Reply