Pak ditë pasi u largua nga Shqipëria, Arsimi i bëri dedikim e ëmbël ‘zemrës’ së tij


Duket se ish-konkurrentit po i mungon personi i zemrës menjhërehë pasi është larguar nga Shqipëria.

Disa ditë më parë dolën thashetheme se Ana Lleshi dhe Arsim Abdulli janë në një lidhje.

Këtë lajm si duket e konfirmoi vetë Ana në “Top Albania Radio”, pasi e pyetën për raportin e saj me djalin nga Maqedonia, Ana u shpreh se “Ku ka zë, nuk është pa gjë”.

I pyetur nga përcjellesit në Instastory se cili person i mungon më shumë në Tiranë , ish-konkurrenti liston të parën “zemrën e tij”, ndërsa më pas djemtë e “Përputhen” që i ka bërë shokë./Lajmi/

Leave a Reply