Pak ditë më parë humbi babanë/ Ciljeta merr surprizën e madhe nga njeriu i zemrës: I qëndron afër në ditët më të vështira


Çiljeta Xhilaga zbuloi se kishte humbur babain, i cili nuk mundi ta fitonte be tejën me Covid-19. Mirëpo sot është një ditë e veçantë, pasi këngëtarja feston ditëlindjen dhe mbush plot 36 vite jetë.

Surprizën më të bukur dhe më të veçantë, ajo e mori nga partneri i saj, Alban Hoxha.

Sapo ora ka shënuar 12:00, Çiljeta ka publikuar në Instagram foto e video të dhuratës së Albanit.

Portieri i Partizanit, i ka blerë këngëtares një yll, të cilin e ka quajtur Çiljeta.

“Kur të blen dashuria një yll në qiell dhe e quan Çiljeta. Faleminderit që ma mbush zemrën me kaq dashuri, dhurata më e mirë ndonjëherë!”, shkroi këngëtarja krahas videos ku tregoi edhe certifikatën e yllit.

Ajo tashmë mund ta gjej yllin “Çiljeta” duke e kërkuar online në aplikacionin “OSR Star Finder” nëpërmjet koordinatave që ka.

Leave a Reply