Pa të brendshme në ekran, Kejvina kujton momentin e bujshëm: Paskam bërë namin (FOTO)


Sot, Kejvina Kthella është një ndër emrat më të suksesshëm ndër modelet shqiptare dhe numëron 72 mijë ndjekës në Instagram.

Por ka shumë prej atyre që kanë harruar se bukuroshja është bërë e njohur si velinë në “Xing me Ermalin” nga ku u bë e bujshme edhe dalja e saj pa të brendshme me fustanin e kuq dhe pamjet bënë xhiron e rrjetit.

Kejvina e ka kujtuar këtë moment në InstaStory dhe video ka arritu plot 15 milion shikime.

“Ncncnc paskam bërë namin. 15 milion. Pse nuk thoni ju”, shkruan Kejvina./albeu.com/

Leave a Reply