“Pa asnjë shenjë, dola pozitive me K0VID”, këngëtarja e njohur rrëfen eksperiencën me viruѕin


Këngëtarja e njohur, Mimoza Selimi, ka zbuluar se ka kaluar Ko vid. Ajo ka treguar se ka bërë një test për koronavirusin më datë 5 shkurt, pasi pas dy ditësh kishte për të udhëtuar me avion.
Edhe pse nuk kishte asnjë simptomë, testi i saj ka rezultuar pozitiv. Mimoza tregon se nuk ka patur komplikacione dhe u bën thirrje fansave që të bëjnë kujdes, se nuk dihet se ku mund ta merrni Ko vid.
Por pas 15-ditësh karantinë, testi i saj i koronavirusit ka rezultuar negativ dhe ajo ka mundur që të marrë avionin.
Postimi i plotë:

Mimoza Selimi

Bëra një test me datën 5 Shkurt për shkak se duhet të merrja avionin me datën 7, dhe e papritura ndodhi:

Pa asnjë shenjë, rezultati ishte pozitiv me Ко vid!

Nuk gjej fjalë të falenderoj Mamkën time të shtrenjtë që nuk mbylli sy me merakun për mua, gjithë familjen time dhe miq të mirë!

Për fat nuk pata komplikacione !

Ngarkesë psikologjike po!

Bëni kujdes sepse asnjëherë nuk i dihet ku e marrim këtë virus që ka çoroditur jetën tonë!

I rrespektoj gjithmonë rregullat, mbaj maskën, alkolin me vete, nuk takova askend përveç familjes time, dhe çuditërisht e mora!

Pas 15 ditësh karantinë dhe pas një testi PCR që rezulton negativ, munda të marr avionin !

Jam në shtëpi ??

Leave a Reply