Orinda Huta zgjedh ta zbulojë gjininë e bebit në ditën e veçantë për Turin


Disa ditë më parë Orinda Huta zbuloi se është në pritje të fëmijës së parë. Çifti vendosi ta konfirmojë pak ditë më parë këtë lajm, nëpërmjet një postimi.
Orinda publikoi një foto, e përqafuar me Turin, i cili mban duart përreth barkut. “Duke pritur mrekullinë që Zoti zgjodhi të na bekojë”, -shkruan ajo përkrah fotos.

Ditën e djeshme ka qenë ditëlindja e moderatorit të njohur, Turjan Hysko, i cili festoi këtë 36-vjetor me një emocion ndryshe. Midis shumë urimeve për ditëlindje është dhe ai nga partnerja e tij.

Ajo ka vendosur në sfondin e videos këngën e Beyonces, “Daddy Lessons”, ku dëgjohen qartë fjalët “Daddy’s little girl”. Nëpërmjet kësaj konfirmohet se çifti është në pritje të një vajze.

Leave a Reply