Nuk njeh limite, kjo shenjë horoskopi harxhon më shumë para nga të tjerët


Ndoshta nuk e keni ditur më herët, por shenja që shpenzon më shumë në horoskop është Binjakët. Personat që kanë lindur në këtë periudhë, nuk i shkojnë gjithmonë gjërat mirë kur bëhet fjalë për paranë.

Binjakët udhëhiqen nga Mërkuri, planeti i parasë dhe komunikimit, edhe marrëdhënia e tyre me paranë është një marrëdhënie dashuri-urrejtje.

Ata harxhojnë shumë para dhe prapë ankohen se nuk kanë asgjë. Madje janë shumë bujarë dhe nuk dinë të kursehen për asgjë dhe askënd.

Femrat e shenjës së Binjakëve harxhojnë shumë për bizhuteri dhe veshje, kurse meshkujt Binjakë harxhojnë më shumë për udhëtime dhe pajisje elektronike./abcnews.al

Leave a Reply