“Nuk je më e bukur se unë”, modelja nuk “ia përton” Antonelës (FOTO)

Të ftuarit special të Antonelës në ‘Top Arena’, për mbrëmjen e djeshme, ishin modelja Klarisa Cena dhe moderatori Meriton Mjekiqi, i cili udhëtoi nga Prishtina drejt Tiranës, posaçërisht për emisionin sportiv dedikuar totalisht Kampionatit Europian 2021.

Antonela i kërkon një këshillë modeles, e cila dukej mahnitëse e veshur me një fustan të zi, por nuk e priste aspak përgjigjen e saj!
Antonela: Di që Klarisa në moshën 18-vjeçare gjeti partner. Na jep ndonjë këshillë moj motër se kemi mbet keq.

Klarisa: Epo vajzat e bukura…
Antonela: Pse mendon se nuk jam e bukur unë?
Klarisa: Jo, më e bukur se unë jo!
Antonela: Ou. Gjithsecili ka bukurinë e vet. Ulu atje se ta tregoj mbrapa unë… (qesh)

Leave a Reply