Nuk e dinit, Ana tregon emrin e saj të vërtetë dhe na le pa fjale


Ana Lleshi u bë shumë e njohur që nga dita kur u bë pjesë e “Përpu then” dhe vazhdon të jetë edhe pas daljes nga emisioni. Tanimë ish-konkurrenten e shohim në rubrikën “Trotuar” në “E diell” apo e ftuar në emisione të ndryshme.

Ana vazhdon të jetë aktive edhe në rrjete sociale dhe së fundmi ka bërë një ndryshim duke na treguar emrin e saj të vërtetë.

Diana është emri i plotë i ish-konkurrentes.

Kujtojmë që së fundmi Ana jetoi një histori dashurie me Arsimin, por çifti u nda papritur.

Leave a Reply