Nuk do t’ju besoni syve, shikoni si po duket tani Zonja Fazilet


Ajo është një prej aktoreve më të pëlqyera të kinematografisë turke.

Nazan Kesal është aktorja që me rolet e saj arriti të bëhet e famshme edhe jashtë kufijve turk,

Në publikun kosovar ajo u bë e njohur me rolin e ‘Faziletit’ në serialin ‘Zonja Fazilet dhe të bijat’.
E pas përfundimit të serialit duket se Fazileti ka ndryshuar shumë e këtë e shohim edhe në foton që ajo ka publikuar së fundi.

Si ju duket Fazilet me kete dukje te re?

Leave a Reply