Nuk do ta njihni më, Tea ndryshon sërish pamjen pas ndarjes nga Bearti/FOTO

Ish-konkurrentja e Për’puthen, Tea vazhdon të jetë shumë e komentuar që pas ndarjes nga Bearti dhe ashtu si shumica e vajzave pas ndarjes, ajo vazhdimisht po ndryshon pamjen.

Pas flokëve të kuqe, Tea i preu ato dhe i ktheu në ngjyrë kafe, ndërsa tani ish-konkurrentja ka bërë një tjetër ndryshim.

Tea i ka zgjatur flokët, por duke ruajtur të njëjtën ngjyrë. Ky ndryshim e bën të mos njihet, por i shkojnë shumë. /Top Channel

Leave a Reply