“Nuk di me lidh dy llafe, sikur të ka ngrënë dhia…”/ Ervisi dhe Erlindi debatojnë për Sarën: Je jashtë loje!


Erlindi dhe Ervisi kanë debatuar në studio për Sarën. Pas takimit me Erlindin, Ervisi tha se flet në ajër në takim me vajzat.

Ervisi e cilësoi si shtirje sjelljen e Erlindit në takimin me Sarën dhe më pas filloi debati mes dy djemve.

Ervisi: Nuk ishe vetvetja. Po shtireshe. Më vjen mirë që mësove dy gjëra nga takimi im. Nuk di me lidh dy llafe, sikur të ka ngrënë dhia atë përpara… Shyqyr që del njëherë në takim dhe i thua gocave që je vetëm për to. Erlindi: Ti flet në takim. Je jashtë loje. Nuk je fare pjesë e takimeve. Ervisi: Atë do ta shohim.

Erlindi: Kaq e kishe ti vëlla./Top Channel

Leave a Reply