Nora Istrefi në Zviсër рër рuѕhime, harxhon ѕhifrën marramendëѕе për vеѕhjen (FOTO)


Ditën e djeshme Nora Istrefi zbùloi se ishte arràtísur për disa ditë pushime në Zvicër me vajzën, Renee dhe nënën e saj.

Ato kanë vizituar një vend me dëborë dhe Nora nuk na i kùrseu disa moménte të bukura në llogarinë e saj në Instagram, ku tregoi se po i shijon pafund këto pushime.

Në fotot e videot e publíkuara për fansat, ato janë shfàqur në pishinë dimërore teksa Renee shijonte zhýtjet dhe mami Nora panoramën e mrekullueshme me dëborë.

Nora publíkoi edhe disa ímazhe të saj, në të cilat si çdo herë tjetër shfàqej në formë perfekte dhe shumë séksi.

Ajo shihej e veshur me një “jumpsuit” në ngjyrë të zézë, doràshka, xhup dhe këpucë të së njëjtës ngjyrë.

Pavàrësisht se veshja duket shumë e thjesht, sepse e tillë duhet të jetë në pushimet dimërore, ka kushzùar sa qimet e kokës.

Një faqe në Instagram ka mësuar se Nora ka shpénzuar në total 2.300 euro për veshjen e saj në këto pushime. Vetëm kostumi për ski kùshton 650 euro, ndërsa xhupi i zi 1.370 euro.

Në fakt të tilla shpénzime, në shuma kaq të mëdha nuk kanë mùnguar kùrrë nga Nora Istrefi, duke qenë se këtë ja lejojnë edhe të ardhurat që fiton nga profesioni.

Gjithsesi shpénzimet e saj nuk kanë qenë kùrrë të kòta, sepse duhet pranuar se Nora nuk ka zhgénjyer kùrrë me look-un e saj.

Leave a Reply