Nora Istrefi feston ditëlindjen, sa vjeçe mbush këngëtarja


Nora Istrefi është një prej këngëtareve më të pëlqyera në trojet shqiptare. Për vite të tëra, ajo ka arritur të grumbullojë me mijëra fansa, të cilët e përkrahin.

Sakaq, në rrjete sociale artistja është mjaft aktive, duke ndarë me ndjekësit informacione nga jeta dhe karriera profesionale.
Sot, Nora feston ditëlindjen e saj të 35-të dhe ka ndarë edhe disa imazhe në Instagram.

Pavarësisht moshës këngëtarja duket më në formë se kurrë, me linja trupore shumë seksi si herën e parë që doli në ekran.

Leave a Reply