Njihuni me vjehrrën e Teas, ajo qenka një bukuroshe e vërtetë


Tea dhe Berati janë dy personazhet më të përfolura kohëve të fundit.
Pasi e bën publike lidhjen e tyre, ata u ‘bombarduan’ me komente nga më të ndryshmet,

Të dy tani janë më të qetë dhe janë aktiv në rrjetet sociale.
E sot ju keni mundësi të njiheni me vjehrrën e Teas e cila qenka shumë e bukur.
Tea e Bearti po e vazhdojne lidhjen e tyre plot dashuri duke ecur ne vende te ndryshme.

Leave a Reply