Njihuni me ‘Seherin’ e serialit “Stambolli i pamëshirshëm”, shumë ndryshe në jetën reale


Aktorja e njohur turke e cila me vite ka qenë pjesë e qindra projekteve filmike e seriale në Turqi, e kemi fjalën për Deniz Ugur apo e njohur tek ne shqiptarët më shumë si ‘Seheri’ nga seriali ‘Stambolli i pamëshirshëm’, shkruan Billbordi.com

Aktorja ka lindur në 17 Tetor të vitit 1973 dhe tani ka plot 49 vite.

Ajo ka qenë e martuar dy herë dhe tani është beqare dhe nënë e 3 fëmijëve.

Ndryshe nga seriali ‘Stambolli i pamëshirshëm’ ku aktorja ka rolin si e varfër dhe jo e veshur mirë, aktorja Deniz Ugur ju habit me pamjen e saj në jetën reale.

Si duket aktorja nuk po plaket dhe akoma ka linja dhe bukuri si një vajzë e re

Leave a Reply