Nje luks perrallor! Dalin pamjet e shtepise se Bleona Qerretit, do ngelni pa fjale(Foto)


Bleona Qerreti vazhdon te mbetet nje nga personazhet me te njohura dhe me te pelqyera te publikut shqiptar dhe jo vetem.

Kohet e fundit Bleona, pervec rutines se punes dhe jetes private, ajo ka postuar shpesh edhe foto nga shtepia e saj luksoze.

Ne rrjetin social instagram, rrjet social ky i perdorur me shume nga te gjithe VIPAT , Bleona ka postuar disa foto nga shtepia e saj, ku dallon qarte cfare super dizajni ka bere ajo dhe se si e ka rregulluar ajo sallonin.

Nje shtepi teper moderne, me nje sallon me tavoline xhami , nje laptop i markes Apple, dhe Bleona e cila rri e buzeqeshur me qenin e saj .

Nje ballkon me pamje teper interesante , ku Bleona shfaqet me nje robdishan ngjyre te kuqe , duke shijuar nje pije .

Leave a Reply