Një dëshirë e madhe bëhet realitet, Meri paralajmëron këtë shenjë Нoroskopi


Aferdita ne Peshk do jete ne lidhje te kendshme gjashte kendore me Jupiterin ne Bricjap. Kjo lidhje eshte ekzakte ne dhjetediteshin e trete te shenjes se Peshqve dhe te Bricjapeve. Natyrisht qe tregon nje lidhje te forte pasionante erotike, por edhe nje tendence drejte nje ndjenje te pafundme erotike e romantike shume platonike. Shume njerez do kene fat ne dashuri, pasion por edhe xhelozi te medha ne kete dite. Por shume te tjere do dashurohen me veten e tyre endrrat, pasionet, talentet dhe do mbeten ne atmosferen e te ndjerit ne menyre platonike.

Dashi
Nje lidhje e fshehete do ju forcohet si ndjenje nga ndonje situate te favorshme per te bere nje takim pasionat apo nje programim per te ardhmen. Por tendenca eshte e mbetet nje deshire platonike

Demi
Hena ne shenjen tuaj tenton t’i beje me konkrete deshirat tuaja dhe do beje levizje me llogari per te marre nje premtim apo aprovim ne nje lidhje er0tike apo ne nje kerkese ekonomike

Binjaket
Do kerkoni dhe do gjeni nje mbeshtetje te mire per te bere disa deklarata te hapura ne lidhje me punen. Por edhe nje vendim te rendesishem ne jeten personale do ta deklaroni

Gaforrja
Si shenje uji qe jeni mund te favorizoheni ne nje shkeputje nga nje kerkese llogarie e madhe nga nje person perballe jush qe ka kohe qe ju pena_lizon. Ose keni clirim nga nje martese e k_eqe

Luani
Nje marre_dhenie pune do behet realitet ne nje investim konkret, por edhe ne nje deshire te madhe per te bere nje ndryshim ne menyren e te punuarit dhe te jetuarit

Virgjeresha
Sot keni mundesi te shprehni ndjenjat tuaja apo te kuptoni pusin e pasionit te madh personal dhe tendencen e sigurise qe mund te fitoni kete pushtim te madh shpirteror

Peshorja
Sot do kuptoni qe energjithe e kq_ija qe mund t’ju kishin pushtuar ne marre_dheniet familjare kane patur nje qellim t’ju benin me te sigurt ne mbrotje te pasurise qe do fitoni

Akrepi
Doni shume te gjeni apo mbeshteteni tek nje parner er0tik dhe te shijoni pasionin e madh. Plutoni eshte planeti juaj dhe padyshim ju sjell nje shkendije te madhe er0tike

Shigjetari
Do keni nje takim er0tik ne shtepine tuaj apo do krijohen mundesite te bleni nje prone private apo nje ambjent shume te kendshem

Bricjapi
Mund te gjeni nje mundesi mbeshtetje apo perkrahje nga nje mike apo shoqeri e cila do ju prezantoj me dike qe ju bene shume pershtypje ne jeten er0tike

Ujori
Ju pret nje ndikim i mire ekonomik kete periudhe. Por edhe nje ndryshim shtepie nese jeni mashkull duke krijuar me ne fund nje bashkejetese te re apo investim ne emer te nje lidhjeje er0tike

Peshqit
Aferdita ne shenjen tuaj ne dhjetediteshin e trete tuajin do ju japi nje mundesi te rregulloni jeten tuaj personale dhe te zgjeroni apo forconi kontaktet e puneve tuaja.

Leave a Reply