Ngatërroi një Shqipëri të tërë/ Zbulohet si njihet Tea me Ardit Gjebrenë


Bujë të madhe bëri lajmi që Tea dhe Andi nuk ishin çift, por në fakt Tea kishte lidhje me djalin nga Kosova, Beartin.

Fotot e tyre bashkë u bënë virale. Por pjesëmarrja në ”Përputhen” nuk ka qenë e eksperienca e parë për të në televizion. Dikur ajo ka qenë pjesë e emisionit ” E Diela Shqiptare” që drejtohet nga Ardit Gjebrea.

Tea ishte pikërisht vajza që niste mesazhet në shtëpitë e shqiptarëve, por mesa duket aty nuk i shkoi dhe aq mirë.

Tani ajo po shijon romancën me djalin nga Kosova, Beartin. E së fundmi ka publikuar edhe foto me motrën e Beartit

Leave a Reply