Nga ai emision do dal i çift Arjan Konomi me…Fatjon Kuqari nxjerr skandaIin e madh…


Ish-konkurrenti i programit është pyetur nga fansat e tij se kush mendon se do të dal çift nga “Përputhen”. Fation Kuqari, ka bërë tag Arjan Konomin, duke shkruar se ai bashkë me televizionin Top Channel do dalin bashkë nga ky program.

Ditën e djeshme, në program kanë ndodhur debate të ash_pra mes konkurrentëve dhe opinionistit Arjan Konomi. Debati ka ndodhur si pas0jë e një postimi që kishte bërë Loco në Instagramin e tij.

Leave a Reply