‘Në vend të barkut të ka ikur gjokѕi’, Aulona Muѕta e lë ndjekëѕen me giѕht në gojë

Moderatorja Aulona Musta di si ta tërheqë gjithmonë vëmendjen me postimet e saj në rrjete sociale. Ajo publikon shpesh video fitnessi, duke treguar super format trupore.

Mirëpo, përpos komplimenteve, shpeshherë i ndodh të përballet dhe me komente negative. Së fundmi, moderatorja ka publikuar një video duke bërë disa ushtrime dhe është përplasur me një ndjekëse.

“Ty në vend se të të ikë ai bark që të ka ngelur, të ikin c*cat”, i ka shkruar dikush dhe Aulona nuk ia ka kursyer një përgjigje.

“Opo unë c*cat iki te xhaxhi doktori dhe për 2 orë i bëj dhe pesa po të dua, po ti moj i/e shkretë që s’ke ç’i bën dot trurit…këtë hall qaj ti, jo të civave të mia”, ka replikuar moderatorja.

Leave a Reply