Në super formë, Zaimina vesh fusatnin pa të brendshme dhe “çmend” rrjetin (FOTO)


Zaimina Vasjari, është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar. Bukuroshja brune nuk ka tërhequr vëmendjen vetëm me performancat muzikore por edhe për pamjen e saj të mahnitshme. Ajo shpesh publikon në rrjete sociale foto ku shihet mjaft në formë.

Së fundmi, Zaimina ka publikuar një foto ku shihet e veshur me një fustan, që ia nxjerr shumë në pah linjat perfekte, por ajo qe bie ne sy është edhe mungesa e të brendshmeve, shkruan Albeu.com.

Foto në fjalë ka marrë pëlqime dhe komente të shumta në rrjete sociale. Këngëtarja kishte bërë një pauzë të gjatë në muzikë, ndërsa para gjashtë muajsh solli në treg këngën “Vetes”.

Leave a Reply