Në një darkë romantike, Atdheu dhe Antonela kapen mat


Pak ditë më parë Atdheu u rikthye në “Përputhen” për t’u sqaruar me Antonelën. Antonela pranoi se ka ende pëlqim për Atdheun, ndërsa ai u shpreh se për dashuri i thyen rregullat.

Nuk dihet se ç’po ndodh mes tyre, por së fundmi dyshja janë parë duke darkuar bashkë. “Vipat e Bllokut” në Instagram ka publikuar një foto të tyre teksa bisedonin me njëri-tjetrin. “Një darkë romantike”, shkruhet krah fotos.


Ditën e djeshme Antonela kërkoi që Atdheu të kthehej në program dhe të kishte një takim me të, por vendimi i produksionit nuk është bërë i ditur. Të ketë lidhje me foton?

Leave a Reply