Në krah të aktorit të njohur, Mevlani braktis “Përputhen”, i bashkohet “Portokallisë” (Foto)


Mevlan Shaba, një nga konkurrentët më të preferuar dhe më të vjetër të emisionit “Përputhen”, ka ndarë së fundmi me ndjekësit e tij një foto me Salsano Rrapin, ku lajmëron se ditën e sotme do jetë pjesë e emisionit humoristik.

Mevlani në përshkrimin e fotos ka shkruar se do jetë pjesë e humorit “Përthithen”, ndërsa shihet që aktori Salsano është i maskuar në një karakter.

Mevlani është bërë shumë i komentuar javët e fundit, për shkak të mëdyshjes mis Antonelës dhe Ledianës.

Leave a Reply