Ne fustanin e zi ngjitur per trup/ Bleona Qerreti ndan foto ne kete veshje dhe duket kaq ne forme me trupin super


Bleona Qerreti eshte nje nder kengetaret me te mira dhe me te preferuara nga nje audience e madhe ne Shqiperi dhe nje publik i madh i huaj gjithashtu.

Bleona eshte gjithashtu dhe nje nder personazhet me te komentuara nga media roze, dhe nje nder vipet me te dashura qe jane pjese ne showbizin shqiptar.
Kenget e saj preferohen akoma dhe degjohen akoma dhe sot.

Edhe pse po merret me shume me boten e ekranit dhe ka zgjedhur nje forme tjeter qe do e ndjeke ne karrieren e saj, Bleona serish mbetet e preferuar.

Shpesh, Bleona Qerreti eshte shume aktive ne rrjetet sociale , ku vecanerisht ne rrjetin social instagram, ndan foto me miqte, nga jeta e saj private, rutina e dites, dhe pjese nga profesioni i saj.

I kushton shume vemendje veshjes dhe stilit te veshjes , kete e shohim dhe ne fotot qe ndan ne llogarine e saj ne instagram Bleona.

Kete here, zgjodhi te ndaje nje foto veshur ne fustanin e zi ngjitur per trup , te hapur , dhe me rripa. Nje fustan i zgjedhur nga koleksioni , ohpolly.

Leave a Reply