Ne Dubai me ѕheikun qe e раguan 3000 euro nata? Kejvina nuk реrmbahet dhe e nxjerr рublikiѕht (FOTO)


Prej pak ditësh Kejvina Kthella ndodhet në Dubai, ku siç pritet nga modelja fotot e nx e hta dhe pr o vokuese nuk kanë munguar.

Përveç diellit dhe temperaturave të larta atje, Kejvina po shijon dhe jetën luk soze në restorantet e Dubait.

E kush nuk u bë kurioz se me kë po kalonte këto pushime lu ksoze modelja.

Ndërsa së fundi duket se ka shkuar në Turqi.

Atje, biondja u bashkua me reperen Tayna, e cila ditët e fundit është relaksuar në maksimum bashkë me shoqërinë.

Kejvina publikoi një video të Taynës, teksa po shijonin një mbrëmje jashtë, ku shkruante: “Sheikuuuu”.

Leave a Reply