Ndërron jetë Ceka, mundet nga K0VIDI


K0VIDI tahsmë ka marrë edhe një nga personazhet e njohur të ekranit në Kosovë.

Siç bëhet e ditur, Ceka, për të gjithë e njohur nga “Diçka po zihet” dhe “recetat e Cekes”, ka ikur nga kjo botë e mundur nga vir usi pandemik K0VID, shkruan “Kosovarja”.

Lajmin e ka bërë të ditur mikja dhe bashkëpunëtorja e saj, Xheraldina Vula.

“Ceka na la. Partnerja ime e Diçka Po Zihet per 15 vjet me radhe nuk e perballoi sulmin e tmerrshem te ko vid. Kuzhina televizive shqiptare kurre me nuk do te jete njesoj pa ty Ceko. Ke vene themelet e nje kuzhine fantastike sa tradicionale aq dhe moderne. Librat e tu jane ne cdo shtepi aty ku deshirohet te hahet mire. Do te me mungosh shume Ceko♥

Leave a Reply