Na habiti të gjithëve/ Ѕindi nuk ëѕhtë më e рарrekur: Me kë ta ketë bërë


Sindi e “Për’puthen” është një nga vajzat më të komentuara. Kjo për shkak të deklaratës që bëri që në fillim kur u bë pjesë e programit.

E lidhur me këtë deklaratë që u komentua gjatë, Sindi ka marrë mesazhe nga më të ndryshmet, madje edhe duke e bu.llizuar e of.enduar. E teksa në fillim ndihej keq nga këto reagime të as hpra, duket se tani nuk i bën më aspak përshtypje.

Këtë e ka zbuluar vetë Sindi përmes një postimi në “Instagram”. Konkurrentja e ‘Përputhen’ iu drejtua komentuesve duke thënë se mund të vazhdojnë të bëjnë komente negative, por kjo gjë nuk i intereson aspak.

Sindi thotë se nuk do të ndryshojë k ur rë, andaj gjithë ata që vazhdojnë ta komentojnë për zërin dhe vir.gjërinë, mund ta ndërrojnë kanalin, pasi nuk i dëgjon askush më.

Leave a Reply