Na habiti fare! Mevlani publikon foto me Antonelën dhe Ledjanën: Ja kë do marr për grua


Pak kohë më parë, opinionisti Arjan Konomi u shpreh se Mevlani është “KÇK”- kap çfarë të kapësh. Ky koment erdhi pasi konkurrenti është cilësuar shpesh si i lë ku ndur.

Pak minuta më parë, Mevlani ka publikuar një foto pranë Antonelës dhe Ledjanës, dy vajzat me të cilat del në takime në “Përputhen”.

“K.Ç.K”, ka shkruar ai krahas fotos, duke shk aktuar shumë të qeshura te publiku

Leave a Reply