Na habit Tea, E pyesin ‘Për cilin takim je penduar?’, Tea e thotë troç: Kam dalë kot me…


Pak kohë më parë u zbulua lidhja e Teas dhe Beartit. Që nga ai moment, dyshja nuk janë fshehur më, duke publikuar vazhdimisht momente pranë njëri-tjetrin në rrjete sociale.

Mbrëmjen e sotme ata kanë dhënë dhe një intervistë për emisionin “Roped with Olsi”. E pyetur se për cilin takim në “Përputhen” është penduar, Tea tha se ka dalë kot me të gjithë djemtë, përpos Beartit.

“Për cilin takim je penduar? Thua me atë kot dola”, i tha Olsi.

“Kot kam dalë me të gjithë, përveç Beartit”, u përgjigj ish-konkurrentja.

Leave a Reply