Mоs besoni por Këto shenja janë Njerzít më Fatlù umë! Ehh kush i ka pranе


Një nga ástròlòget më të mira në botë, e cila është vetëm Sùzan Míler, ka nxjèrrë sot një páráshíkim që disa shenjave do t’ua ngròhë shumë zèmrèn.

E dini se sa me fat dhe se sa bèkime do të márr0φn këto shenja? Aq shumë sa do të kenë shumë njerëz të tjetër pránë për të pèrfítuar edhe ata.

A jeni të gjíthë gáti që t’i zbùloni ato?

Jo më kòt në krýe të listës janë ata të shenjës së dèmít dhe shígjètárèt, të cilët në 14 shkurt do të kenë një dítë plòt me ròmancë në dashùri ndërsa vetëm 7 ditë më pás do t’ia hèdhín të gjítha hállève fínáncíare.

Ju dùhet që ta ndíeni veten shumë të bèkùar, por mos hárròni që nga nesër dhe deri në fùnd të shkurtit të mbáni në xhepat tuaj nga një thèlpí hudhre.

Më pás víjnë të líndùrit në shenjën e Gáforès dhe të Bínjákèvë, që më në fùnd do t’u dùhet që të fshíjnë lòtèt nga të gjítha hállet e kríjùara nga një vit që lámë pás. Tashmë për ju do të víjë një punë me më shumë lèk dhe një shèndèt që do t’ju mbájë fòrt në këmbë.

Ajo që dùhet që të bèjnè këto shenja dùhet që deri në dátën 18 shkurt, natë për natë të ndèzín nga një qírí vetëm me ngjýrë të bardhë.

Shumë bèkime, fat dhe pásùri do të víë edhe për Peshòren dhe Dáshët, që ky fat i mbárë i do kaq shumë sa që për këto shenja mendòhet se nga muaji maj mùnd t’ju dálë edhe lòtáría.

Për 7 ditë juve do t’ju víjë një lajm i mirë nga jashtë vendit dhe mùnd edhe të mèrrní një vízë udhëtimi ose punë që ju bèn të nísní një aventurë të re.

Ajo që dùhet që të mbáni mènd dhe të bèni është që në 14 shkurt një persòni që ju dòni ose e vlèrèsòni me gjíthë shpirt, bèjíni sikùr një dhùratë símbòlíke. Do t’ju ècë vaj për një kòhë të gjatë.

Në fùnd të këtaj liste me shenja plòt me fat janë edhe Ujòrët dhe Brícjápët, që për ta do të rèálizohet ëndrra më e madhe dhe kjo mùnd të ndòdhë pas 15 ose 20 ditëve.

Në pèrgjíthësi duhet që vetëm pák t’i kùshtòni vèmèndje shèndètit tuaj sepse po lòdhèni she strèsòheni për gjëra të koha. Universin e ke në kráh për ndíhmë ndáj dhe gjèrat lèr0φni të víjnë vetë dhe rrjèdhshëm.

Kèshílla juaj më e madhe është që të blíni nesër një òbjèkt që mèndòni se ju sjèll fat dhe deri në fùnd të muajit shkurt ta mbáni në dhomën tuaj të gjùmit.

Leave a Reply