Paskan bërë festë të madhe/ Këngëtarja shqiptare i paska treguar të gjitha sheshit


Artistja e njohur nga Peja, Morena Taraku, feston dje ditëlindjen e 28-të. Bukuroshja, e cila ndiqet nga mbi një milion ndjekës, ka ndarë me fansat pamje të reja brenda festës së organizuar për këtë përvjetor.

Siç tashmë shquhet për jetën luksoze, bukuroshja shqiptare po kremton ditëlindjen me miqtë në shtëpinë e saj në Turqi, aty ku jeton dhe vepron prej vitesh.

“Brenda vendit tim të mrekullive”, ka shkruar ajo. Zeshkania shfaqet me stil të ndryshëm flokësh, gjersa ka vënë në pah linjat e mahnitshme trupore në fustanin transparent. Urimet ndërkohë nuk munguan as nga miqtë e ndjekësit që numëron në po të njëjtin rrjet social.

Morena ndryshe prej vitesh është bërë pjesë e estradës dhe ka qenë shumë e komentuar në shtypin rozë. Karriera profesionale si modele e këngëtare e po ashtu edhe jeta private kanë qenë gjithnjë cak i medieve. /Telegrafi/

Leave a Reply