Mmmm kiss/ Sindi “çmendet” nga lulet blu, i hidhet në qafë Elvisit dhe i dhuron puthje (FOTO)Sindi dhe Elvisi kanë zhvilluar takimin e dytë dhe gjithçka duket se po ecën në rrugën e duhur.

Elvisi ka mbajtur nën kontroll Instagramin e Sindit, e cila ka zbuluar se i pëlqejnë lulet blu. Për këtë arsye, Elvisi i ka bërë këtë surprizë që e ka emocionuar jashtë mase Sindin.

Ajo nuk hezitoi ta përqafonte dhe t’i dhuronte një puthje Elvisit, të cilit më pas i tha: “E rrëmbeve dhe një puthje ee?”

Leave a Reply