Mjeket nuk e tregojne. Kjo eshte receta natyrale qe sheron pothuajse cdo semundje te kockave


Mjeket nuk e tregojne. Kjo eshte receta natyrale qe sheron pothuajse cdo semundje te kockave

Artriti dhe osteoporoza janë pro. bleme shëndetësore që prekin kryesisht gratë pas meno. pauzës. Ka disa alternativa me të cilat ju mund të kuroni këtë pro. blem me përbërës tërësisht natyralë.

Ato kanë rezultate shumë pozitive dhe mund të jenë shumë efektive ndaj dhim. bjeve. Mjekët nuk do t’ua thonë kurrë, por ky il. aç ka dhënë rezultate të mahnitshme në pak ditë.

Përbërësit:

1 kg mjaltë

2 lugë gjelle fara luledielli

5 lugë gjelle susam

10 lugë gjelle fara liri

3 lugë gjelle rrush

2 lugë gjelle fara kungulli

2 lugë gjelle grurë

Përgatitja:

Në një enë shtoni mjaltin dhe gjithë përbërësit e tjerë. Mos harroni që të përdorni një lugë druri për t’i trazuar mirë. Transferojeni përzierjen në një kavanoz qelqi.

Përdorimi:

Mjekët popullorë rekomandojnë që të konsumoni një lugë gjelle çdo ditë nga ky ilaç para mëngjesit dhe një lugë gjelle para ngrënies.

Kjo kurë nuk ka efe.kte anë.sore, ndaj ajo mund të përdoret nga të gjithë njerëzit

Per me shume ndjekni videon ne vazhdim

Leave a Reply