“Mjek i ѕhkëlqyer, do ta kujtojmë gjithmonë me buzëqeѕhjen e tij dhe рozitivitetin e ѕhрirtit”, n dërron jetë doktori i njohur nga Librazhdi


Mjeku me origjinë nga Librazhdi, Gjergji Dhono, ka ndë rruar jetë mbrëmjen e sotme.

Lajmin e ka bërë me dije faqja në rrjetin social, “Librazhdi ynë”, ku teksa rrëfen cilësitë e panumërta të mjekut i shpreh ngu shëllimet familjarëve dhe miqve të të ndjerit.

Postimi i plotë: Me hidherim dhe me dhimbje te madhe sot u nda nga jeta doktor Gjergji Dhono, nje nder mjeket te shkelqyer te qytetit ton. Do ta kujtojm doktorin gjithmon me buzeqeshjen e tij dhe pozitivitetin qe pasqyronte shpirti i tij. Homazhet zhvidhohen tek rr.e Kavajes tek Internacional Tirane, ( mbas raifasen bank.)

Ngushellime familjes va rrimi behet neser ne Kavaje ora 13:00.

Leave a Reply