Mihrije Braha në top formë, i bën konkurrencë edhe 20 vjeçareve


Mihrije Braha në top formë, i bën konkurrencë edhe 20 vjeçareve. Këngëtarja e njohur shqiptare Mihrie Braha vazhdon të na befasoi me paraqitjet e saj me plotë stil dhe sharmë.

Ajo cilësohet edhe si femër mjaftë energjike, duke shfaqur pozitivitetin dhe talentin e saj në forma të ndryshme,
Sonte ndau disa imazhe duke vënë në pah bukurinë e saj, përkundër viteve që ka.
Edhe pse është 53 vjeçe, në këtë paraqitje po duket si të ishte 20 vjeçare./Indeksonline/

Leave a Reply