Mevlani tha se femrat shqiptare duan burra me lekë dhe makina X5, Jasemina largohet nga studio duke qare: S’e kisha për atë!


Jasmina dhe Mevlani janë përfshirë në një debat në studion e Për’puthen pasi ky i fundit i cilësoi vajzat shqiptare si femra materialiste që pëlqejnë më shumë X5-ën se sa sjelljen.

Diskutimet vijuan edhe pasi u transmetua pjesa e tretë dhe kur Jasmina u pyet që të bënte zgjedhjen e javës së ardhshme, tha se nuk do ta bëjë pasi është e nevrikosur.

Më pas largohet nga studio dhe dëgjohet Atdheu që i tregon Andit se duhet t’i shkojë mbrapa. Mevlani: Mos kujto se bën figurë të bukur me ofendimet nën zë.

Jasmin: Mos u bë merak se kur të ofendoj unë s’do dish cfarë përgjigje të kthesh. Ti nuk di nga shkon me femrat. Mos kërko aq shumë vëmendje me ofendimet ndaj meje.

Mevlani: Këto janë vajzat shqiptare, arroganca e vajzave shqiptare.

Jasmin: Dhe ti je mashkulli që i bie nga Kina.Jam e nevrikosur, nuk dua të zgjedh. Nuk dua të jap përgjigje.

Ana: Çfarë të preku më shum Arjani: Mevlani e preku. Jasmin: Po e bën shumë shpesh.

Mevlani: Me atë skam pas asgjë, e them me sinqeritet. (Jasmina largohet nga studio Atdheu-Andit: Çohu! Jasemina doli nga studio duke qarë gati

Leave a Reply