Mevlani nuk përmbahet, një surprizë tjetër për Ledjanën/ FOTO


Mevlani e ka surprizuar sërish Ledjanën, pikërisht në takimin e tyre të 8. Ai i ka dhuruar një kompozim me trëndafila të kuqe dhe të bardha me inicialet e tyre, L dhe M. Një surprizë që e lumturoi pafund Ledjanën.

Kujtojmë se ata janë deklaruar më parë se janë në Për’Puthen vetëm për njëri-tjetrin./Top Channel

Leave a Reply