Mevlani i dhuron lule Antonelës, Lediana ѕhрërthen në Iot e largohet nga studio (FOTO)


Për’Puthen ditën e sotme nisi me një shumëllojshmëri ndjenjash veprimesh nga treshja e famshme Antonela-Mevlan-Lediana.

Në fillim Lediana u shpreh se ishte penduar që kishte qëndruar aq e ftohtë me Mevlanin dhe shkoi i dhuroi një puthje në mes të studios.

Më pas Mevlani i dhuron një tufë me lule Antonelës duke shkaktuar një mërzitje shumë të madhe për vajzën tjetër.

Lediana tha se ndihej shumë e tepërt në studio dhe vendos që të largohet. /TCH

Leave a Reply