Mevlani e рranon që nuk рo e harron dot Ledjanën

Mevlan Shaba është një nga personazhet mëtë komentuar të momentit. Historia e tij e dashurisë me Ledjanën është gjithnjë në fokusin e të medaizev rozë.

Dyshja shpesh publikojnë statuse thumbuese që dyshohet se ia dedikojnë njëri-tjetrit.

Së fundi Mevlani ka publikuar një status në rrjete tsociale ku shkruan: Disa njerëz janë si historia. “As nuk kthehen, as nuk harrohen.”

Mesa duket dyshja e ka shumë të vështirë të lënë pas të shkuarën dhe zënkat, pavarësisht se fansat në çdo postim të tyre komentojnë se duan t’i shohin bashkë.

Leave a Reply